COOKiES Consent Management (2.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Links
oc: Ligams

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Performance
oc: Performància

en: Details
oc: Detalhs

en: Domain
oc: Domeni

en: Company
oc: Societat

en: Both
oc: Los dos

en: Close
oc: Tampar

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Expiration
oc: Expiracion

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: Above
oc: En dessús

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Services
oc: Servicis

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Translate
oc: Traduire

en: Properties
oc: Proprietats
