Copyscape (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Response
uk: Відповідь

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Updated
uk: Оновлено

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Field name
uk: Назва поля

en: Authored by
uk: Автор

en: here
uk: тут

en: Role
uk: Роль

en: Notice
uk: Сповіщення

en: No results found
uk: Нічого не знайдено

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: About
uk: Про модуль

en: The node id.
uk: Ідентифікатор матеріалу.

en: Node id
uk: Id матеріалу

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.
