Copyscape (8.x-4.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Response
fa: پاسخ

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Updated
fa: به‌روز

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: here
fa: اینجا

en: Role
fa: نقش

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: About
fa: درباره
