Copyscape (8.x-4.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Authored by
ne: लेखक
