Cornerstone (2.0.0) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: Content
az: Məzmun

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Updated
az: Yeniləndi

en: n/a
az: yox

en: Last post
az: Son post

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Up
az: Yuxarı

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Hidden
az: Gizli

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: New
az: Yeni

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Pagination
az: Səhifələmə
