Corolla (8.x-3.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Links
ar: روابط

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Text
ar: نص

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Page
ar: الصفحة

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Tools
ar: الأدوات

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: User menu
ar: قائمة المستخدم

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
