Corolla (8.x-3.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Text
lt: Tekstas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: User login
lt: Nariams

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: User menu
lt: Nario meniu

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
