Corporate-Blue (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Country
lt: Šalis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Footer
lt: Poraštė

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Phone
lt: Telefonas

en: Street
lt: Gatvė

en: City
lt: Miestas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
