Countdown (8.x-1.9) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: 1 day | @count days
ml[0]: 1 ദിവസം

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം

en: Minute
ml: മിനിറ്റ്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
