Country, State and City Fields (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Language
id: Bahasa

en: Currency
id: Mata uang

en: Edit
id: Sunting

en: Country
id: Negara

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Import
id: Impor

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: State
id: Status

en: City
id: Kota

en: Changed
id: Berubah

en: @type: deleted %title.
id: @type: menghapus %title.

en: Language code
id: Kode bahasa
