Country, State and City Fields (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Country
az: Ölkə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: State
az: Dövlət

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Changed
az: Dəyişdi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Language code
az: Dil kodu

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
