Country, State and City Fields (8.x-2.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: View
gu: જુઓ

en: City
gu: શહેર

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
