Courier (2.0.0-alpha10) - en to ru translation catalogue (44 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Delete
ru: Удалить

en: Subject
ru: Тема

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Unassigned
ru: Не назначено

en: Options
ru: Настройки

en: Module
ru: Модуль

en: Delete messages
ru: Удалить сообщения

en: Owner
ru: Владелец

en: Recipient
ru: Получатель

en: Channel
ru: Канал

en: Provider
ru: Поставщик

en: Identity
ru: Идентификатор

en: seconds
ru: секунд

en: Messages
ru: Сообщения

en: Tokens
ru: Токены

en: Notify user when account is activated
ru: Уведомить пользователя об активации учётной записи

en: Templates
ru: Шаблоны

en: Apply
ru: Применить

en: Language code
ru: Код языка

en: Channels
ru: Каналы

en: Account blocked
ru: Учётная запись заблокирована

en: Send message
ru: Отправить сообщение

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Settings saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Maintenance
ru: Техническое обслуживание

en: Date of creation
ru: Дата создания

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя

en: Edit template
ru: Редактировать шаблон

en: Welcome (new user created by administrator)
ru: Добро пожаловать (новый пользователь создан администратором)

en: Welcome (awaiting approval)
ru: Добро пожаловать (ожидает подтверждения)

en: Welcome (no approval required)
ru: Добро пожаловать (подтверждения не требуется)

en: Account cancellation confirmation
ru: Подтверждение удаления учётной записи

en: Account canceled
ru: Учётная запись удалена

en: With selection
ru: С выделенным

en: Notify user when password reset
ru: Оповестить пользователя когда пароль сброшен

en: Broken/Missing
ru: Повреждён/Отсутствует
