Courier (8.x-1.0-alpha6) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Options
az: Seçimlər

en: Module
az: Modul

en: Owner
az: Sahib

en: Recipient
az: Alıcı

en: Identity
az: Şəxsiyyət

en: Messages
az: Mesajlar

en: Notify user when account is activated
az: Hesab aktivləşdirildikdə istifadəçini xəbərdar et

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Language code
az: Dil kodu

en: Account blocked
az: Hesab bloklanıb

en: Send message
az: Mesaj göndər

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
