Courier (8.x-1.0-alpha9) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Email
lt: El. paštas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Module
lt: Modulis

en: Owner
lt: Savininkas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Identity
lt: Tapatybė

en: Messages
lt: Žinutės

en: Notify user when account is activated
lt: Įspėti narį kai paskyra yra aktyvuota

en: Templates
lt: Šablonai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Account blocked
lt: Paskyra blokuota

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Welcome (new user created by administrator)
lt: Pasisveikinimas (kai naują narį sukūrė administratorius)

en: Welcome (awaiting approval)
lt: Pasisveikinimas (laukiama patvirtinimo)

en: Welcome (no approval required)
lt: Pasisveikinimas (be patvirtinimo)

en: Account cancellation confirmation
lt: Paskyros panaikinimo patvirtinimas

en: Account canceled
lt: Paskyra panaikinta

en: With selection
lt: Su pasirinktais

en: Notify user when password reset
lt: Įspėti narį kai slaptažodis atkurtas

en: Broken/Missing
lt: Klaida/Nėra
