Course (3.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (74 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Private
he: פרטי

en: Type
he: סוג

en: Closed
he: סגור

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Required
he: נדרש

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Book
he: ספר

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Open
he: פתוח

en: Time
he: זמן

en: Access
he: הרשאות גישה

en: View
he: צפיה

en: Manage
he: ניהול

en: Event
he: אירוע

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Configuration
he: הגדרות

en: Appearance
he: מראה

en: Order
he: סידור

en: Duration
he: משך

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Hidden
he: מוסתר

en: Source
he: מקור

en: Revert
he: שחזור

en: Object
he: אובייקט

en: Open in new window
he: פתח בחלון חדש

en: Info
he: מידע

en: Results
he: תוצאות

en: Completed
he: נשלם

en: Failed
he: נכשל

en: Complete
he: השלמה

en: Submissions
he: טפסי webform שנשלחו

en: Analysis
he: ניתוח המידע

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Apply
he: החל

en: Welcome message
he: הודעת ברוכים הבאים

en: Restore
he: שחזור

en: Offset
he: היסט

en: Data
he: נתונים

en: Reports
he: דוחות

en: Not enabled
he: לא מאופשר

en: Poll
he: סקר

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Structure
he: מבנה

en: Create node
he: יצירת פריט תוכן

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
