Course (3.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (58 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Book
az: kitab

en: Update
az: Yeniləmə

en: Open
az: Aç

en: Time
az: Vaxt

en: Access
az: İcazə

en: View
az: Görünüş

en: Manage
az: İdarə et

en: ID
az: İD

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Visibility
az: Görünüş

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Appearance
az: Görünüş

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Hidden
az: Gizli

en: Source
az: Mənbə

en: Revert
az: Qaytarma

en: Info
az: Məlumat

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: @type: updated %title.
az: @type: yenilənmiş %title.

en: @type: added %title.
az: @type: %title əlavə edildi.

en: Offset
az: Ofset

en: Not enabled
az: Aktiv deyil

en: @type %title has been created.
az: @type %title yaradıldı.

en: @type %title has been updated.
az: @type %title yeniləndi.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Structure
az: Struktur

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
