Course (3.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (96 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Administer
ca: Administra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Private
ca: Privat

en: Type
ca: Tipus

en: Closed
ca: Tancat

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: optional
ca: opcional

en: required
ca: necessari

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Download
ca: Baixa

en: register
ca: registreu-vos

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Book
ca: Llibre

en: Label
ca: Etiqueta

en: Update
ca: Actualitza

en: Open
ca: Obert

en: Time
ca: Hora

en: Access
ca: Accés

en: View
ca: Mostra

en: Section
ca: Secció

en: Manage
ca: Gestiona

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Published
ca: Publicat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Configuration
ca: Configuració

en: Appearance
ca: Aparença

en: Order
ca: Ordre

en: Duration
ca: Durada

en: Expiration date
ca: Data d'expiració

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Hidden
ca: Ocult

en: Source
ca: Font

en: Limit
ca: Límit

en: Open in new window
ca: Obre en una finestra nova

en: Results
ca: Resultats

en: Completed
ca: Completat

en: Failed
ca: Fallat

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: TRUE
ca: CERT

en: FALSE
ca: FALS

en: Complete
ca: Finalitza

en: Submissions
ca: Trameses

en: Analysis
ca: Anàlisi

en: Webform
ca: Formulari web

en: Apply
ca: Aplica

en: Welcome message
ca: Missatge de benvinguda

en: @type: updated %title.
ca: @type: %title actualitzat.

en: @type: added %title.
ca: @type: %title afegit.

en: Restore
ca: Restaura

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Data
ca: Dades

en: Not enabled
ca: No habilitat

en: Credits
ca: Crèdits

en: Generate
ca: Genera

en: In progress
ca: En procés

en: @type %title has been created.
ca: S'ha creat @type %title.

en: @type %title has been updated.
ca: S'ha actualitzat @type %title.

en: Poll
ca: Enquesta

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Structure
ca: Estructura

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: The human-readable name of this profile type.
ca: El nom llegible-per-humans d'aquest tipus de perfil.

en: Master
ca: Mestre

en: Webform results
ca: Resultats del Webform

en: Revision user
ca: Usuari de la revisió

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.

en: The time that the current revision was created.
ca: L'hora en què es va crear la revisió actual.

en: The user ID of the author of the current revision.
ca: L'ID d'usuari de l'autor de la revisió actual.

en: The username of the content author.
ca: El nom d'usuari de l'autor del contingut.

en: Revision create time
ca: Data de creació de la revisió

en: Default revision
ca: Revisió per defecte
