Coveo (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Search
de: Suche

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Hidden
de: Ausgeblendet

en: Application ID
de: Anwendungs-ID

en: Source ID
de: Quelle ID

en: Search page path
de: Suchseitenpfad
