Coveo (2.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Group
sk: Skupina

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Overview
sk: Prehľad

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: User
sk: Používateľ

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Read only
sk: Iba čítanie

en: Organization
sk: Firma

en: Search content
sk: Hľadať obsah

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: Style name
sk: Názov štýlu
