Coveo (2.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Group
ar: المجموعة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Search
ar: بحث

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: User
ar: المستخدم

en: Goal
ar: هدف

en: Provider
ar: المزود

en: Read only
ar: للقراءة فقط

en: Search content
ar: البحث ضمن المحتوى

en: Steps
ar: خطوات

en: Dependencies
ar: المتطلبات

en: Style name
ar: اسم النمط
