Credit Due Admin Theme (2.0.1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Published
ar: منشور

en: OK
ar: موافق

en: Other
ar: آخر

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Apply
ar: تطبيق

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Publish
ar: انشر

en: Highlighted
ar: مبرز
