Credit Due Admin Theme (2.0.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Other
az: Digər

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Publish
az: Dərc et

en: Pagination
az: Səhifələmə
