Credit Due Admin Theme (2.0.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Cancel
fa: لغو

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Help
fa: راهنما

en: Published
fa: منتشر شده

en: OK
fa: موافقت

en: Other
fa: ساير

en: Apply
fa: تایید

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Publish
fa: انتشار

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
