Credit Due Admin Theme (2.0.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Content
id: Konten

en: Cancel
id: Batal

en: Go to previous page
id: Ke halaman sebelumnya

en: Go to next page
id: Ke halaman selanjutnya

en: Help
id: Bantuan

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Other
id: Lainnya

en: Next page
id: Halaman berikutnya

en: Apply
id: Terapkan

en: Go to first page
id: Pergi ke halaman pertama

en: Go to last page
id: Pergi ke halaman terakhir

en: Publish
id: Tampilkan

en: Previous page
id: Halaman sebelumnya
