Credit Due Admin Theme (2.0.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: OK
nl: Ok

en: Other
nl: Andere

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Apply
nl: Toepassen

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Publish
nl: Publiceren

en: Bulk Operations
nl: Bulkbewerkingen

en: Pagination
nl: Paginering

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: First page
nl: Eerste pagina
