Credit Due Admin Theme (8.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Published
ne: प्रकाशित

en: OK
ne: ठिक छ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्
