CRM - Contact Relationship Management (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (91 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Comments
he: תגובות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Parent
he: אב

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: תקציר

en: View
he: צפיה

en: Notes
he: הערות

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Created
he: נוצר

en: Include
he: כלול

en: Exclude
he: לא לכלול

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Page
he: דף

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Roles
he: תפקידים

en: Bar
he: סרגל

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Phone
he: טלפון

en: Fax
he: פקס

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: email
he: דוא"ל

en: Desc
he: יורד

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Owner
he: בעלים

en: Table
he: טבלה

en: Other
he: אחר

en: Users
he: חברי האתר

en: Last
he: אחרון

en: City
he: עיר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Source
he: מקור

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: First
he: ראשון

en: Middle
he: אמצע

en: Negate
he: שלילי

en: address
he: כתובת

en: Changed
he: השתנה

en: Relationships
he: יחסים

en: Relationship
he: יחס

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Apply
he: החל

en: Organization
he: ארגון

en: Telephone
he: טלפון

en: Identifier
he: מזהה

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Any
he: הכל

en: Emails
he: אימיילים

en: Member
he: חבר

en: Bundle
he: חבילה

en: Created on
he: נוצר ב

en: Cases
he: פניות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Last saved
he: נשמר לאחרונה

en: Not saved yet
he: לא נשמר עדיין

en: The username of the content author.
he: שם המשתמש של יוצר/ת התוכן.
