CRM - Contact Relationship Management (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (50 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Comments
az: Şərhlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Parent
az: Valideyn

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: Include
az: Daxildir

en: Exclude
az: Xaricdir

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: State
az: Dövlət

en: Owner
az: Sahib

en: Table
az: Cədvəl

en: Other
az: Digər

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Source
az: Mənbə

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Negate
az: İnkar et

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Relationships
az: Əlaqələr

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Telephone
az: Telefon

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Emails
az: E-poçtlar

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket
