Cronpub (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (34 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Action
fa: عملکرد

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Time
fa: زمان

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Published
fa: منتشر شده

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Su
fa: ی.

en: Mo
fa: د.

en: Tu
fa: س.

en: We
fa: چ.

en: Th
fa: پ.

en: Fr
fa: ج.

en: Sa
fa: ش.

en: Plugin
fa: افزونه

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: publish
fa: انتشار

en: Publish
fa: انتشار

en: Unpublish
fa: عدم انتشار

en: About
fa: درباره

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Rule
fa: قانون

en: Entity id
fa: شناسه عنصر
