Cronpub (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Action
lt: Veiksmas

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Upcoming events
lt: Artėjantys įvykiai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Su
lt: Se

en: Mo
lt: Pr

en: Tu
lt: An

en: We
lt: Tr

en: Th
lt: Ke

en: Fr
lt: Pe

en: Sa
lt: Še

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Interval
lt: Intervalas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas
