Cronpub (8.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Authored by
ne: लेखक

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Su
ne: आईतबार

en: Mo
ne: सोमबार

en: Tu
ne: मंगलबार

en: We
ne: बुधबार

en: Th
ne: बिहिबार

en: Fr
ne: सुक्रवार

en: Sa
ne: सनिबार

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
