Cronpub (8.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü
