Crop API (8.x-2.2) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:
