Crop API (8.x-2.2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
