Crop API (8.x-2.2) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: File
sv: Fil

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Used in
sv: Används i

en: Language code
sv: Språkkod

en: About
sv: Om

en: Crop
sv: Beskär

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Aspect ratio
sv: Bildförhållande

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Image field
sv: Bildfält

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Third party settings
sv: Tredjepartsinställningar

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
sv[0]: %type används av 1 del av innehåll på din webbplats. Du kan inte ta bort %type förrän du har tagit bort allt innehåll av typ %type.
sv[1]: %type används av @count delar av innehåll på din webbplats. Du får inte ta bort %type förrän du har tagit bort allt innehåll av typ %type.

en: The node language code.
sv: Språkkoden för noden.

en: The time that the current revision was created.
sv: Tidpunkten då den aktuella versionen skapades.

en: The user ID of the author of the current revision.
sv: Användar-ID till författaren av den aktuella versionen.

en: Crop configuration
sv: Konfiguration av beskärning
