Crop API (8.x-2.3) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: File
ro: Fișier

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afişează

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Configuration
ro: Configurație

en: URI
ro: URL

en: Used in
ro: Utilizat în

en: Language code
ro: Codul limbii

en: About
ro: Despre

en: Crop
ro: Tăiere

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Third party settings
ro: Configurări externe

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
ro[0]: Tipul %type este folosit de o singură bucată de conținut pe situl dumneavoastră. Nu puteți șterge acest tip de conținut până când nu ștergeți toate conținuturile de tip %type.
ro[1]: Tipul %type este folosit de @count bucăți de conținut pe situl dumneavoastră. Nu puteți șterge tipul %type până când nu ștergeți toate conținuturile de tip %type.

en: Revision timestamp
ro: Amprenta de timp areviziei

en: The node language code.
ro: Codul limbii nodului.

en: The time that the current revision was created.
ro: Momentul în care revizia curentă a fost creată.

en: The user ID of the author of the current revision.
ro: ID-ul de utilizator al autorului reviziei curente.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
ro: Intrarea din jurnal care explică schimbările din această revizie.
