Crossword (8.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Author
hi: लेखक

en: File
hi: फ़ाइल

en: Image
hi: चित्र

en: Label
hi: लेबल

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Show
hi: दिखाये

en: Link to content
hi: लिंक टू कांटेंट

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: Undo
hi: पूर्ववत करें

en: Reference
hi: संदर्भ

en: File settings
hi: फ़ाइल सेटिंग्स

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style

en: Checked
hi: जाँचा
