Crossword (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: File
az: Fayl

en: Image
az: Şəkil

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Details
az: Detallar

en: Show
az: Göstər

en: Reference
az: Istinad

en: File settings
az: Fayl parametrləri

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Errors
az: Səhvlər

en: Files displayed by default
az: Fayllar standart olaraq göstərilir

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin

en: Generic file
az: Ümumi fayl
