Atlassian Crowd SSO (3.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Password
ru: Пароль

en: Domain
ru: Домен

en: User module account form elements.
ru: Элементы формы учётной записи модуля User.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your email address.
ru: На ваш email-адрес отправлено приветственное сообщение с дальнейшими указаниями.

en: The username %name is already taken.
ru: Имя пользователя %name уже используется.

en: Created a new user account for <a href=":url">%name</a>. No email has been sent.
ru: Создана новая учётная запись для <a href=":url">%name</a>. Email не был отправлен.

en: A welcome message with further instructions has been emailed to the new user <a href=":url">%name</a>.
ru: Приветственное сообщение с дальнейшими инструкциями было отправлено новому пользователю <a href=":url">%name</a>.
