Atlassian Crowd SSO (3.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Domain
lt: Domenas

en: User module account form elements.
lt: Narių modulio paskyros formos elementai.

en: A welcome message with further instructions has been emailed to the new user <a href=":url">%name</a>.
lt: Naujam nariui el. paštu išsiųstas sveikinimo pranešimas su tolesniais nurodymais. <a href=":url">%name</a>.
