Atlassian Crowd SSO (3.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Password
fa: گذرواژه

en: Domain
fa: دامنه

en: User module account form elements.
fa: عناصر فرم ماژول حساب کاربری.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your email address.
fa: پیغام خوش‌آمدگویی همراه با راهنمایی‌های بعدی به نشانی پست الکترونیکی شما فرستاده شد.
