Atlassian Crowd SSO (3.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Password
tr: Parola

en: Domain
tr: Etki alanı

en: User module account form elements.
tr: Kullanıcı eklentisi hesap formu ögeleri.

en: Created a new user account for <a href=":url">%name</a>. No email has been sent.
tr: <a href=":url">%name</a> için yeni bir kullanıcı hesabı oluşturuldu. E-posta gönderilmedi.

en: A welcome message with further instructions has been emailed to the new user <a href=":url">%name</a>.
tr: Yeni kullanıcıya (<a href=":url">%name</a>) ek yönergeler içeren bir hoş geldiniz iletisi e-postayla gönderildi.
