Atlassian Crowd SSO (3.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Password
hu: Jelszó

en: User module account form elements.
hu: A <em>User</em> modul fiókot kezelő űrlap-elemei.

en: Incorrect password.
hu: Hibás jelszó.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your email address.
hu: A megadott e-mail címre egy további útmutatást tartalmazó üdvözlő üzenet lett elküldve.

en: The email address %mail is already taken.
hu: %mail e-mail cím már használatban van.

en: The username %name is already taken.
hu: %name felhasználónév már foglalt.

en: Created a new user account for <a href=":url">%name</a>. No email has been sent.
hu: Új fiók létrehozva <a href=":url">%name</a> számára. Nem lett kiküldve email.

en: A welcome message with further instructions has been emailed to the new user <a href=":url">%name</a>.
hu: <a href=":url">%name</a> új felhasználó számára el lett küldve egy további útmutatást tartalmazó üdvözlőüzenet.
