Crownpeak Autofix (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Roles
hy: Դերեր

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Arabic
hy: Արաբերեն

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն

en: Left
hy: Ձախ

en: People
hy: Մարդիկ

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Hebrew
hy: Հրեաերեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Uses
hy: Օգտագործում
