Crownpeak Autofix (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Center
ro: Centru

en: Settings
ro: Setări

en: Help
ro: Ajutor

en: Top
ro: Sus

en: Small
ro: Mic

en: Display
ro: Afișaj

en: Block
ro: Bloc

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Roles
ro: Roluri

en: Medium
ro: Mediu

en: Show
ro: Arată

en: Arabic
ro: Arabă

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Italian
ro: Italiană

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Japanese
ro: Japoneză

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: People
ro: Persoane

en: Hide
ro: Ascunde

en: Dutch
ro: Olandeză

en: German
ro: Germană

en: Hebrew
ro: Ebraică

en: Russian
ro: Rusă

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Round
ro: Rotunjit

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ro: Se specifică paginile folosind căile lor. Se introduce o cale per linie. Caracterul '*' este universal. Căi de exemplificare sunt %blog pentru pagina blog şi %blog-wildcard pentru fiecare blog personal. %front este prima pagină.
