Crownpeak Autofix (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Settings
sr: Подешавања

en: Block
sr: Блок

en: Roles
sr: Улоге

en: Arabic
sr: арапски

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Japanese
sr: јапански

en: Dutch
sr: холандски

en: German
sr: немачки

en: Hebrew
sr: хебрејски

en: Russian
sr: руски
