Crownpeak Autofix (1.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Center
ne: केन्द्र

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Help
ne: सहयोग

en: Top
ne: माथि

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Block
ne: ब्लक

en: Roles
ne: भूमिका

en: Medium
ne: माध्यम

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Arabic
ne: अरबिक

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन
