Crownpeak Autofix (1.0.1) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Center
ar: المركز

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Preview
ar: معاينة

en: Help
ar: المساعدة

en: Top
ar: الأعلى

en: Small
ar: صغير

en: Display
ar: العرض

en: Block
ar: الصندوق

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Roles
ar: الأدوار

en: Medium
ar: متوسط

en: Square
ar: ميدان

en: Show
ar: عرض

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Japanese
ar: يابانية

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: People
ar: الأشخاص

en: Debug
ar: تنقيح

en: Hide
ar: إخفاء

en: Dutch
ar: هولندية

en: German
ar: ألمانية

en: Hebrew
ar: عبرية

en: Polish
ar: بولندية

en: Russian
ar: روسية

en: Turkish
ar: تركية

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ar: حدد الصفحات باستخدام المسارات الخاصة بها، أدخل مسار واحد في كل سطر. العلامة '*' تحل محل أي سلسلة حرفية. مثلاً %blog لمسار المدونة و %blog-wildcard لأي مدونة شخصية. %front هي الصفحة الرئيسية.
