Crownpeak Autofix (1.0.1) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Help
gu: મદદ

en: Small
gu: નાનું

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Japanese
gu: જાપાનીઝ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: People
gu: લોકો

en: Russian
gu: રશિયન

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
